Contact

VC Trivia Horst a/d Maas

Postadres:

Zwarte Plakweg 20
5966 RK America
secretaris@vctrivia.nl

Wedstrijden:

Gymzaal Smuldersstraat
Gerard Smuldersstraat 3
5966 NR America

Gymzaal Debyestraat
Pastoor Debijestraat 8A
5963 AG Hegelsom

Gymzaal St. Jansstraat
St. Jansstraat 18
5964 AC Meterik

Dendron Sporthal
Gebr. Van Doornelaan 128
5961 BE Horst

Organigram VC Trivia

Bestuur

Voorzitter

Ben Kleuskens

voorzitter@vctrivia.nl

Secretaris

Natasja Geurts-Boeijink

secretaris@vctrivia.nl

(vacature v.a. juli 2022)

Penningmeester

Geert Versleijen

penningmeester@vctrivia.nl

Bestuurslid technische zaken

Miriam Litjens-van der Heijden

technischezaken@vctrivia.nl

(vacature v.a. juli 2022)

Bestuurslid facilitaire zaken

Ellen van den Munckhof

facilitairezaken@vctrivia.nl

Naast het dagelijks bestuur van VC Trivia zijn er diverse commissies actief die zorgdragen voor de gang van zaken van de club.

Commissiemanager - h.janssen@vctrivia.nl
Hay Janssen

Ledenadministratie - ledenadministratie@vctrivia.nl
Caroline Linskens
Hariët van den Beuken

Ledenwerving
Nikki Ummenthum
Vacature
Vacature

Communicatie & PR - pr@vctrivia.nl
Britt Linders
Fenna Jenniskens
Judith Koopmans
Josi Linskens
Evie Linskens

Webmaster - website@vctrivia.nl
Eric Tacken

Sponsorcommissie - sponsoring@vctrivia.nl
Susan Josten
Judith Thielen
Vacature
Vacature

Financiële activiteiten - finactiviteiten@vctrivia.nl
Vacature
Vacature

Technische commissie

Senioren - tc-senioren@vctrivia.nl
TC voorzitter (vacature)
Dirkje Maessen
Willem Steeghs
Hay Janssen
Loïs Kleuskens

Adviseurs daarbij zijn: Carla Kleuskens en Jos Kleuskens

Jeugd - tc-jeugd@vctrivia.nl
Paula Verheijen-Peeters (CMV)
Lieke Litjens (administratie)
Peter Bergs (ABC)
Ineke Hendriks (ABC)

Recreanten - tc-recreanten@vctrivia.nl
Marlou Bouten
Angelique Heijligers
Petra Gielen
Peter Cuppen

Wedstrijdsecretariaat & arbitrage

Senioren - ws-senioren@vctrivia.nl
Renée Aarts

ABC jeugd - ws-abcjeugd@vctrivia.nl
Sandra Billekens

CMV jeugd - ws-cmvjeugd@vctrivia.nl
Malon Linskens

Recreanten - ws-recreanten@vctrivia.nl

Wedstrijdzaken - wedstrijdschema@vctrivia.nl
Lizzy Janssen

Scheidsrechtercoördinator - scheidsrechtercoordinator@vctrivia.nl
(Vacature)

Materialencommissie - materialen@vctrivia.nl
John Litjens
René Clausen
Henry van der Heijden

Opleidingscoördinator trainers - opleidingscoordinator@vctrivia.nl
Judith Jenniskens
Ria van den Bekerom
Angelique Heijligers

Opleidingscoördinator arbitrage - opleiding-arbitrage@vctrivia.nl
Miranda Swinkels

Activiteiten - activiteiten@vctrivia.nl
Fenna Craenmehr
Inge Mulders
Sofie Kleuskens
Anouk van der Heijden
Sandra Litjens
Ilse Jacobs

Kamp - kamp@vctriva.nl
Anouk van der Heijden
Judith Bouten
Linda Peeters
Jessi Korstjaans
Inge Mulders
Sofie Kleuskens
Henk Voermans

Accommodaties - accommodaties@vctrivia.nl
Geert Meijers

Buitentoernooi - buitentoernooi@vctrivia.nl
Robin Hagens
Lida Cox-Meijer
Eva Ramaekers
Dave Houben
Loeki Janssen
Peter Hesen
Rob Driessen
Britt Linders

Kledingcommissie - kleding@vctrivia.nl
Milou Verheijen

Hoffotograaf
Ton Sieben Horst

Vertrouwenspersoon
VC Trivia doet haar best 'ongewenst gedrag' zo veel mogelijk te voorkomen, en als het voorkomt de gevolgen te minimaliseren. Daarom heeft VC Trivia een vertrouwenspersoon aangesteld waar je terecht kunt als je geconfronteerd wordt met ongewenst gedrag.

De vertrouwenspersoon voor VC Trivia is dr. Annemiek van Hoof-Hermans. Zij is werkzaam als waarnemend huisarts in de regio Noord - Limburg. . Haar kun je bereiken via a.vanhoof-hermans@cohesie.org.